PlayStation Communities

PlayStation Communities

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PlayStation Mobile Inc.

PlayStation Communities, Sony'nin Android platformuna ücretsiz çıkardığı PlayStation topluluk uygulaması.

PlayStation Communities (Topluluk), sizinle aynı türde oyunları oynayan, oyun zevkiniz aynı kişilerle bir araya gelmenizi sağlayan bir yer. PlayStation Network oyuncularını bulabileceğiniz platformda oynadığınız oyunlara göre önerilen topluluklara katılabiliyor, favori oyunlarınıza gelen güncellemeleri takip edebiliyor ve üzerine sohbet edebiliyorsunuz.

Sony’nin Android kullanıcılarına ücretsiz sunduğu PlayStation Topluluk uygulaması, sizinle benzer ilgi alanlarına ve tercihlere sahip oyuncularla tanışma ortamı sağlıyor. Uygulama üzerinden partilere katılabiliyor, onlarca oyuncuyla birlikte gerek oyun gerekse de ek paketler, güncellemeler gibi konularda mesajlaşabiliyorsunuz. Oyun zevkleriniz tutan oyuncuların kurduğu gruplara katılabiliyorsunuz. Anlık bildirim özelliği sayesinde katıldığınız gruplarda dönen sohbetten her daim haberiniz de oluyor.

Topluluklar, Keşfet ve Bildirimler olmak üzere üç sekmeye ayrılmış oldukça sade Türkçe kullanıcı arayüzüne sahip PlayStation Communities uygulaması, etrafınızda oyun oynayacak birilerini bulamadığınızda yardımınıza koşuyor.