Pocket Gunfighters

Pocket Gunfighters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 123
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GAMEVIL Inc.

Pocket Gunfighters ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Pocket Gunfighters bize ilginç bir bilim kurgu hikayesi sunan ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.

Nişan alma yeteneğimizi konuşturduğumuz bir aksiyon oyunu olan Pocket Gunfighters'ın hikayesi zamanda yolculuk kavramına dayanmakta. Oyunda herşey kötü niyetli düşmanlarımızın zamanda yolculuk yapabilecekleri bir teknolojiyi keşfetmesiyle başlıyor. Düşmanlarımız bu teknoloji sayesinde geçmişi ve geçmişle bağlantılı olarak da geleceği kendi çıkarlarıyla uyumlu olacak şekilde değiştirebileceklerdir. Bu nedenle bu durumu önleyebilecek kahraman olarak silahlarımızı kuşanmalıyız ve düşmanlarımızı durdurmalıyız.

Pocket Gunfighters'da tek bir kahramanı yönetmiyoruz. Oyunda zaman makinasına atlayarak tarihte yolculuk yapıyoruz ve tarihi kahramanları toplayarak zamanın değişmesini önlemeye çalışıyoruz. Oyunda keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda kahraman mevcut. Kahramanlarımız tabancalar, pompalı tüfekler ve makineli tüfekler gibi farklı silah seçeneklerine sahipler. Oyunda ilerledikçe kahramanlarımızı geliştirebiliyor, onları daha güçlü hale getirebiliyoruz ve güçlü bölüm sonu canavarlarının karşısına çıkabiliyoruz.