Poker 88 - Jacks or Better

Poker 88 - Jacks or Better

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 87
  • DOSYA BOYUTU 17.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Code Redman Ltd.

Poker 88 - Jacks or Better iOS cihazlar için üretilmiş, akıcı oynanışa sahip bir poker oyunudur.

Poker 88 - Jacks or Better eğlenceli oynanışı ve canlı animasyonlarıyla ön plana çıkan bir poker oyunudur. Herkes için ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz oyunda gerçek poker eğlencesini yakalayacak ve bir süre başından ayrılamayacaksınız.

Jacks or Better üç farklı oyun modu sunuyor: Tens or Better, Jacks or Better ve yeni One Eyed Jacks oyun seçenekleriyle poker eğlencesini dilediğiniz tarzda oynayabilir, şansınızın sizi götürdüğü yere kadar ilerleyebilirsiniz. Oyunda para yerine geçen çipleriniz bittiğinde belirli bir süre gerçek para ödemediğiniz takdirde ekstra çip alamıyorsunuz. Ancak Jacks or Better oyunculara belirli bir süre sonra otomatik çip sağlayarak oyuna ara değil de ufak bir mola vermenizi sağlıyor.

Kartlarınızı seçtikten sonra karşınıza gelecek 'Double or nothing' bonus oyunuyla şansınızı daha da zorlayabilir, kazandığıınız miktarı ikiye katlayabilirsiniz. Tabii bu eğlence siz kaybedene kadar sürüyor ve kaybettiğiniz ise hiç para kazanamamış oluyorsunuz. Double or nothing seçeneği şansını çok zorlamak isteyen oyuncular için bire bir!

Gerçekçi kart görünümü ve renli animasyonlarla oyun keyfiniz hiç bozulmuyor ve Jacks or Better'ın hızlı oynanışı oyuna akıcı bir özellik katıyor. İstediğiniz anda elinizin altında olacak bu poker oyunuyla ister yolda, ister iş molalarında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tabii şansınızın da aynı oranda iyi gittiği takdirde.

Poker 88 - Jacks or Better kolay oynanışı ve kaliteli alt yapısıyla tüm oyunculara ücretsiz hizmet vermek için App Store'da bekliyor. Poker oyunundan hoşlanıyorsanız kesinlikle kaçırmamnız gereken bir uygulama.