Poker Friends

Poker Friends

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 91
  • DOSYA BOYUTU 47.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Big Blue Parrot

Poker Friends, açacağınız özel odalarda sadece davet ettiğiniz arkadaşlarınız ile poker oynama keyfi yaşayabilirsiniz.

Poker Friends, diğer online oyuncular yerine sadece arkadaşlarınız ile özel masalarda poker oynama imkanı sunan eğlenceli ve ücretsiz bir Android poker oyunu.

Dilediğiniz zaman ve yerde arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınız ile birlikte poker oynayabileceğiniz uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

İş yerinde, okulda, evde ya da gittiğiniz misafirliklerde yani gidebileceğiniz herhangi bir yerde poker oynama imkanı sunan oyun, ilk olarak özel bir poker masası kurmanızı istiyor. Daha sonra kurduğunuz bu özel masaya arkadaşlarınızı davet ederek poker oynamaya başlıyorsunuz.

Masada yer alan oyuncuların sıraları geldiğinde bildirim ile uyaran Poker Friends, böylece diğer oyuncuların bekleme sürelerini de azaltıyor.

Diğer oyuncuları da davet ederek yeni arkadaşlıklar kazanmanızı sağlayan oyun içerisinde mesajlaşma özelliği mevcut. Böylece tanımadığınız kişileri de masanıza davet edip ya da onların masasına dahil olup onlarla tanşıp sohbet etme şansını elde edebilirsiniz.

Misafir modu sayesinde isimsiz olarak diğer masalarda poker oynayabileceğiniz oyunun asıl hazırlanış amacı arkadaşlarınız arasında poker oynayabilmeniz. Her 4 saatte bir ücretsiz çip dağıtımı yapılan Poker Friends'i Android akıllı telefon ve tabletlerinize indirerek sınırsız poker oynama keyfini çıkarın.