Poweramp

Poweramp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,328
  • DOSYA BOYUTU 5.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Max MP

Android tablet ve telefonlarınızdaki müzikleri en güzel şekilde oynatmanın yolu Poweramp'dan geçiyor.

Android akıllı telefon ve tabletinize bir müzik çalma uygulaması yüklemek istiyorsanız ancak uygulamaya karar veremiyorsanız Poweramp'a bir şans vermenizi öneriyorum. Hazırlanan müzik oynatma uygulamaları arasında neredeyse en detaylısı ve en iyi çalışanı olan Poweramp hem kaliteli ses düzeyi, hem kullanışlılığı hem de pek çok ek özelliği ile müzik konusunda telefonunuzdaki eliniz ayağınız olabilecek kapasitede.

Uygulamanın desteklediği müzik dosya formatları arasında mp3, mp4, ogg, wma, flac, wav, ape, aiff ve daha fazlası yer alıyor. Bu anlamda hangi dosya formatını kullanırsanız kullanın hiç bir şekilde başka müzik uygulamasına ihtiyaç duymayacağınız kesin gibi görünüyor.

Ayrı ayrı yapılabilen bass ve tremble ayarları, aynı zamanda 10 bantlı ekolayzır sayesinde aldığınız sese dair neredeyse tüm ayarları detaylı bir şekilde yapmak ve sevdiğiniz hale getirmek mümkün. Şarkı sözlerini arama aracı sayesinde ise hiç sıkıntı yaşamadan dinlediğiniz tüm şarkıların şarkı sözlerine ulaşmak elinizde.

Kapak animasyonlarında OpenGL kullanıldığı için uygulama çok iyi bir görsellik de sunabiliyor ve sadece ses değil görünüm olarak da sizi tatmin ediyor. Albüm kapaklarınız albüm klasörlerinizde mevcut değilse onları da kolayca ve otomatik bir şekilde bularak indiriyor ve böylece albümlerinizi ayırt etmek çok daha kolay hale geliyor.