Pranayama Free

Pranayama Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 145
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Saagara

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz nefes alma egzersizleri uygulamasıdır.

Pranayama Free, ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz faydalı bir nefes alma egzersizleri uygulamasıdır. Günümüzde stres ve endişe insanların en büyük sorunlarından bir tanesi. Fakat nefes alma egzersizleriyle bu sorunu çözmeye bir adım yaklaşabilirsiniz.

Gerçekten kullanışlı bir uygulama olan Pranayama Free ile istediğiniz nefes alma hızını seçiyorsunuz. Ardından altı dakikalık bir süre boyunca yönlendirmeleri takip ederek nefes alıyorsunuz. Bu esnada sakinleştirici müzikler dinlemek de mümkün.

Hem sakinleşmenizi hem de rahatlamanızı sağlayacak bu uygulama ile stresinizi bir nebze de olsun azaltabilirsiniz. Böylece de sizi etkileyen sağlık sorunlarından bir adım uzaklaşabilir, işinize gerçekten konsantre olabilirsiniz.

Migren, yüksek tansiyon, depresyon, astım gibi bir çok sağlık problemine iyi gelen bu egzersizler ile aynı zamanda genel dayanıklılığınızı da artırır.

Bu versiyon uygulamanın ücretsiz versiyonu olduğu için yalnızca başlangıç ayarını kullanabiliyorsunuz. Eğer sizin de bu tip sorunlarınız varsa bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.