Pratik Databank

Pratik Databank

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,132
  • DOSYA BOYUTU 5.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pratik Yazılım

Pratik Databank 1.0

Pratik Yazılım sizlere birçok işi tek yerden yapabileceğiniz bir yardımcı programı ücretsiz olarak dağıtıyor. Pratik DataBank ile

1) Adres Etiket

2) Telefon Rehberi

3) Toplu Mail

4) Toplu SMS

Gönderme işlemlerinizi tek programdan yapabileceksiniz.

Bir Adres Etiket programından beklenen herşey programda mevcut. Birden fazla dosya ile çalışma imkanı, her dosyada hem firma kartları hemde şahıs kartları oluşturabilme özelliği, her kartta farklı grup tanımlayabilme özelliği ile çok kullanışlı.Tek tuşla arama ekranına ulaşıp ister alfabetik olarak ister yazdıkça arama özelliği ile aradığınız kayda ulaşmak çok hızlı ve pratik.

Dilediğiniz şekilde hertürlü etiket tanımlama yapabiliyor ve birden fazla tanımı saklayabiliyorsunuz.

Raporlarda çapraz filtreleme yöntemi ile birçok alanı filtreleyerek doğru bilgilere ulaşmak çok kolay. Yine bu filtrelediğiniz kayıtlara çok pratik bir şekilde toplu mail, toplu sms gönderebiliyor , toplu etiket yazdırabiliyorsunuz.

Programın ana ekranında ve kartlar ekranında tek olarak her bir karta SMS mesajı gönderebileceğiniz gibi, ayrıca raporlardan filtreleme yöntemi ile oluşturacağınız kayıtlara da toplu SMS gönderme imkanı sağlanmış. Toplu SMS gönderme işleminde SMS mesaj şablonları oluşturabilir ve bu şablonları daha sonra dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. SMS ler internet üzerinden tüm operatörlere her SMS bir kontör olarak gönderiliyor

Tabi SMS göndermek için önce kontör satın almanız, birde internet hattınızın açık olması gerekiyor. SMS Kontör satın almak için [email protected] mail adresine firma veya şahış bilgisi , ulaşılabilecek bir telefon numarası yazarak mail atmak yeterli. Firmamızdan yetkili arkadaşlar arayarak gerekli açıklamaları verebilirler. Ayrıca programın içinde SMS gönderme penceresinde WEBMAIL butonuna basarak SMS fiyat tarifelerimize ulaşmak mümkün.

Programın yüklenmesi için kur dosyasını çalıştırınız. Kur işlemi 2 aşamalı olup birinci aşamada DataBank programı kurulur. İkinci aşamada ise DataBank programının çalışması için lazım olan Database programı (BDE) kurulumuna geçilir. Bu aşamada tüm NEXT butonlarına basılarak kurulumu tamamlayınız.

Programın Kullanıcı Kodu = pratik

Programın Şifresi = pratik