Prize Claw 2

Prize Claw 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 72
  • DOSYA BOYUTU 44.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Circus

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Prize Claw 2, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz farklı bir beceri oyunudur. Bir önceki oyunu da en az bunun kadar popüler olan Prize Claw serisi, her yaştan oyuncuya hitap ediyor diyebilirim.

Prize Claw aslında çok yabancı kelimelermiş gibi gelse de hepimiz ne olduğunu biliyoruz. Özellikle alışveriş merkezlerinde bulunan hediye makinelerine prize claw deniyor. Yani 1 lira atıp daha sonra kolla bir pençeyi kontrol ederek hediyeyi kapmaya çalıştığınız makineler artık mobil cihazlarınıza oyun oldu.

Bu makinelerin hepimizi ne kadar cezbettiğini inkar edemeyiz sanıyorum. Fakat artık bütün bozuk paralarınızı buraya yatırmak yerine mobil cihazlarınız üzerinden bu oyunu oynayabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Oyunda limitli sayıda oynama şansınız var fakat zamanla bu yenileniyor. Hediye makinesinden bir şeyler çıkarabildiğiniz zaman puan kazanıyor ve level atlıyorsunuz. Eğer değerli bir taş çekerseniz ya da bir hediye serisini tamamlayabilirseniz bonus puan kazanıyorsunuz.

Oyunun kuralları ve kontrolleri gayet basit diyebilirim. Parmağınızla sağa sola hareket ettirerek emin olduğunuz anda grab tuşuna basıyorsunuz.  Oyunda kullanabileceğiniz çeşitli güçlendiriciler de bulunuyor.

Yüzlerce hediyenin yanında yüzlerce çeşitli pençe seçeneği de bulunuyor. Ayrıca HD grafikleri ve gerçekçi fizik motoru da oyunu daha başarılı kılmış diyebilirim. Beceri oyunlarını seven herkese bu oyunu tavsiye ediyorum.