PUBG Mobile Lite APK

PUBG Mobile Lite APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 274,836
  • DOSYA BOYUTU 575.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tencent Inc.

PUBG Mobile Lite APK, düşük sistem gereksinimleri ister. Gelişmiş hile karşıtı sistem, PUBG Mobile Lite oyuncularına adil mücadele garantisi verir.

PUBG Lite indir diyerek, PUBG'nin tüm telefonlar için hazırlanan sürümüne hemen giriş yapabilirsiniz. PUBG Mobile Lite (APK), Android platformunda en çok indirilen online hayatta kalma, battle royale oyunu PUBG Mobil’in hafifletilmiş sürümü. Yüksek sistem gereksinimi gerektiren PUBG Mobile’ın düşük donanımlı Android telefon kullanıcıları için tasarlanan özel sürümünün orijinal sürümden neredeyse hiçbir farkı bulunmuyor. PUBG Mobile’ı Android telefonunuz kaldırmıyorsa, Fornite’ı indirmek yerine Pubg Mobile Lite (APK) sürümü indirmeniz daha yerinde olacaktır.

PUBG Mobile Lite İndir

Tencent Games’in mobil platformda da indirme rekoru kıran online hayatta kalma oyunu PUBG Mobile, tüm Android telefonlarda en yüksek grafik ayarlarında oynanamıyor, kasılma, yavaşlama, donma sorunları yaşatıyordu. Bu sorunu aşmak adına Pubg Mobile Lite versiyonu geliştirilmiş ve şu anda dünya genelinde oynanabilir olmasa da Google Play’de indirmeye açık. Unreal Engine 4 ile geliştirilen Pubg Mobile Lite sürüm özellikle az bellekli cihazlar için optimize edilmiş ve oyun deneyiminden hiç ödün vermiyorsunuz. Bunu sağlamak için bir kısıntıya gidilmiş; Haritalar biraz küçültülmüş. En fazla 60 oyuncuyu içine alan haritalarda mücadele ediyorsunuz. 2x2 km araziye dağılıp silah, araç, ekipman arayışına giriyorsunuz. Arazide tek başınıza ilerleyebildiğiniz gibi oyuncuları davet edip koordineli şekilde hareket edebiliyorsunuz. Unutmadan, etkili anti hile mekanizması mevcut; hilesiz oynamanın keyfini sürüyorsunuz.

PUBG Mobile, piyasaya sürülmesiyle birlikte mobil platformlarda oynanabilecek en kaliteli oyunlardan biri haline gelmesi sebebiyle birçok oyuncunun ulaşamayacağı bir noktaya oturmuştu. Bunu gidermek için harekete geçen yapımcılar Tencent Games ve PUBG Corp, hazırladıkları daha düşük özellikli PUBG Mobile Lite ile birlikte bütün mobil oyunculara PUBG deneyimi yaşatmak istediklerini dile getirdiler.

Kota dostu olmasının yanı sıra daha az batarya tüketen PUBG Mobile Lite, bir takım eksiklikler de içeriyor. Normal versiyonla karşılaştırınca 100 kişi yerine 60 kişiyle oynanan oyunda, 8x8 boyutundaki haritalar yerine 2x2 boyutunda haritalara yer veriliyor. Yine yeni versiyonun ses kalitesinin normal sürüme göre çok daha düşük olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Tüm bu eksikliklerine rağmen PUBG Lite, beklendiği gibi normal versiyondaki deneyimi birebir yansıtmayı başarıyor. Benzer silahlar ve çeşitlilikle birlikte gerçekten PUBG oynadığınızı hissetmenize yol açan PUBG Mobile Lite, son zamanlarda mağazalara çıkan en başarılı mobil oyunlardan bir tanesi olarak gün yüzüne çıkıyor.

PUBG Mobile Lite 0.20 Kasım Güncellemesi Yenilikleri

PUBG Mobile Lite son sürüm 0.20 ile birçok yenilik kazandı. 0.20.0 Kasım Güncellemesi: Kış Festivali ile gelen yenilikler arasında;

  • Varenga Kar Savaşı: Varenga'ya ilk kar düştü ve birçok kış oyunu sizi bekliyor.
  • Snowboard: Yeni oyun! Karlı bir dağın tepesine çıkın ve inişte hız sınırlarını zorlayın.
  • Kış Festivali Özel: Donmuş yumurta! Yere fırlatın ve buzdan heykel duvarı oluşturun.
  • Kış Şatosu: Ekipmanlarınızı kuşanın ve yeni bir maceraya atılın.
  • Çok Amaçlı İşaretler: İşaretlerle savaşta takım arkadaşlarınızla iletişim kurun.