Public Transport Simulator APK

Public Transport Simulator APK

kullanıcı

Public Transport Simulator APK, toplu taşıma simülasyonu oyunudur. Otobüs ve taksi sürdüğünüz oyunda zorlu görevler sizi bekliyor.

Public Transport Simulator APK, toplu taşıma simülatörü olarak geçse de farklı araçları da kullanabildiğiniz bir simülasyon oyunu.

Taşımacılık simülatöründe gerçeğine oldukça benzeyen otobüs, taksi dahil 48 farklı araç bulunuyor. Spor arabalarla taksi sürme ve checkpoint yarışı dahil farklı oyun modlarının keyfini sürmenizi sağlayan başka araç ve otobüslerin kilidini açan bitirme görevleri de mevcut. Sürüş simülatörü - simülasyon oyunlarını seviyorsanız, Public Transport Simulator oynamalısınız. Public Transport Simulator APK veya Google Play'den Android telefonlara ücretsiz yüklenebilir.

Public Transport Simulator, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Bilgisayar ve konsolların sunduğu kaliteyi yakalayamasa da bir mobil simülasyon oyunu için tatmin edici seviyelerde yer aldığını belirtmeden geçmeyelim.

Public Transport Simulator APK İndir

Oyunda taksi, otobüs, kamyonet gibi birbirinden farklı araçların direksiyonu başına geçiyoruz. Farklı kamera açılarına yer verilmiş fakat tam anlamıyla bir simülasyon deneyimi yaşamak istiyorsanız araç içi kamerayı seçmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kamera açısıyla birlikte direksiyon, göstergeler, aynalar ve çevre birimleri adeta aracın içerisindeymişiz gibi hissetmemizi sağlıyor.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de gerçekçi fizik tepkimelerine sahip olması. Şansızlık eseri bir kazaya karışırsak savrulmalar ve hasar tepkimeleri gerçeğe uygun bir şekilde gerçekleşiyor. Eğer çok ilginç bir kazaya karışırsak görüntülerini tekrar tekrar izleme şansına da sahibiz.

Public transport Simulator'ın kontrolleri vasatı geçemiyor. Açıkça belirtmek gerekirse detaylı bir elden geçirmeye ihtiyaçları var. Kullanışlılık hiç iyi dğeil ve oyun zevkini baltalıyor.

Eksiklerine rağmen öne çıkarttığı iyi yönleriyle beğeni kazanan Public Transport Simulator, simülasyon oyunları oynamaktan keyif alanların beğenisini kazanacak bir oyun.