Pug - My Virtual Pet Dog

Pug - My Virtual Pet Dog

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 163
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Frojo Apps

Pug - My Virtual Pet Dog oyununda kendi karakterinizi seçip onu büyütebilirsiniz.

Çoğu insan hayvan beslemek ve onu büyütmek ister. Fakat herkesin evi hayvan beslemeye müsait olmadığı için bu büyük bir hayal olarak kalır. Yazılımcılar ise bu tür hayale sahip olan insanlar için yapay hayvan besleme oyunları geliştiriyorlar. Bu tarz oyunlar her ne kadar gerçek hissi uyandırmasa da yine de hayvan besleme hevesinizi alabilir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Pug - My Virtual Pet Dog oyunu da bu amaca hizmet ediyor. Bu oyunu indirerek kendi hayvan karakterinizi seçebilir ve onu beslemeye başlayabilirsiniz.

Pug - My Virtual Pet Dog, oyununu indirdikten sonra öncelikle kendi karakterinizi seçmelisiniz. Bu karakter sizinle birlikte büyüyecek ve ona sadece siz bakabileceksiniz. Bu yüzden karakterinizi doğru seçmeli ve ona bakmayı asla bırakmamalısınız. Karakteriniz bebeklikten itibaren birçok şeye ihtiyaç duyacak. Sizin bir sahip olarak bu ihtiyaçlarını karşılamanız gerekli. Bu ihtiyaçları karşılamak için elbette biraz paranızın olması gerekiyor. Eğer paranız yoksa karakterinizle birlikte çeşitli oyunlar oynayarak para kazanabilirsiniz.

Renkli grafiklere ve eğlenceli müziklere sahip olan Pug - My Virtual Pet Dog oyununu hemen indirin ve kendi hayvan karakterinizi büyütmeye başlayın.