Punch Hero

Punch Hero

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 744
  • DOSYA BOYUTU 25.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GAMEVIL Inc.

Punch Hero, gelişmiş ve zevkli aynı zamanda ücretsiz olan sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz bir android boks oyunu.

Punch Hero, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli ve ücretsiz bir boks oyunu. Oldukça güzel 3 boyutlu grafiklere sahip bu oyunu beğeneceğinize eminim.

Kroşe ve aparkatlarınızla düşmanlarınızı bezdirip, onları sahadan silebilirsiniz. Bağımlılık kazandıran bu oyunu oynadıkça daha iyi olabilirsiniz.

Birden fazla kişi ile oynama imkanı sunan bu oyun saatlerce sıkılmadan oynamanızı sağlayabilir.

Arcade, Ameteur ve Pro olarak toplam 3 farklı oyun modu bulunuyor. Kendinizi ve karakterinizi güçlendirdikçe seviyenize göre dişli rakiplerle krşılaşmak için zor moda geçiş yapabilirsiniz.

Karakterinizi giydirip yüzünü siz belirliyorsunuz. Uygulamanın ilginç bir özelliği ise karakterinizin yüzünü kendi belirlediğiniz bir resmi koyabiliyorsunuz. Bu sayede kendi resminiz veya sevdiğiniz kişilerin resmini koyarak onlarmış gibi sahalarda dövüşebilirsiniz.

Mağazasında bulabileceğiniz güçlü yetenekler ve kostümler bulunuyor. Karakterinizi daha güçlü ve kişisel hale getirmek için uygulamanın mağazasını kullanabilirsiniz.