Punchy League

Punchy League

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 46
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici D.K COONAN & T.J NAYLOR & W.J SMITH & D WONG

Punchy League, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Çok keyifli bir oyunla karşı karşıyayız! Punchy League, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir dövüş oyunu fakat daha ziyade bir beceri oyunu gibi davranıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulmasıyla beğenimizi kazanan Punchy League pikselleştirilmiş grafikleriyle oyuncularda nostaljik tatlar bırakıyor. Oyunun ses efektleri de tıpkı grafikleri gibi chiptune tarzında hazırlanmış.

Oyunun en iddialı olduğu noktalar arasında kesinlikle multiplayer olması geliyor. Bu sebepten dolayı oyunu tek oynayacaksanız iPhone iyi bir seçenek olabilir fakat arkadaşınızla oynayacaksanız kesinlikle iPad tercih etmeniz gerekiyor.

Oyundaki temel amacımız rakibimizi mümkün olduğunca yumruklamak ve en yüksek skora ulaşmak. Oyun içerisinde 70 görev bulunuyor. Buna ek olarak seçebileceğimiz 40 birbirinden ilginç karakter de oyunda bizleri bekliyor. Ekrana yapacağımız basit ve hızlı dokunuşlar ile karakterimizi hareket ettirebiliyor, saldırı düzenleyebiliyoruz.

Basit fakat eğlenceli bir oyun olarak akıllarımızda yer eden Punchy League, retro grafikli multiplayer oyunlardan hoşlananların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.