QtlMovie

QtlMovie

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 549
  • DOSYA BOYUTU 30.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Thierry Lelegard

Bilgisayarınızdaki videoları dönüştürmek, altyazılar eklemek ve DVD'ler hazırlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

QtlMovie programı, elinizdeki video dosyalarını en kolay yoldan yönetebilmeniz için hazırlanmış ve dilerseniz alt yazılar ekleyebileceğiniz yahut DVD'ler yaratabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanımlı bir program. FFmpeg için etkileyici bir arayüz oluşturan program, FFmpeg'in özelliklerinin üstüne kendi özelliklerinden de ekliyor ve böylece video kodlama işlemlerini daha detaylı ve ince bir hale getiriyor.

Video dönüştürme, çıkarma, altyazı ekleme, DVD sistemleri oluşturma, iPad filmleri oluşturma ve daha pek çok özellik hem ücretsiz hem de açık kaynak kodlu olan QtlMovie ile birlikte geliyor. Programın temel amacı bahsettiğimiz bu özelliklerin otomatik hale getirilmesi ve kullanıcıların uğraşmadan videoların detaylarını görerek pek çok ayrı programın yapabildiği işlemleri tek bir program vasıtasıyla gerçekleştirmeleri.

FFmpeg'in komut satırından sıkılanlar ya da video dönüştürme, DVD yapma, altyazı yerleştirme gibi özelliklerin hepsini ayrı ayrı programlardan yapmaktan hoşlanmayanların kullanabilecekleri toplu bir araç olduğu için video düzenleme ile uğraşan kullanıcılara güvenle önerebilirim.