Qubes

Qubes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 51
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ketchapp

Qubes, Ketchapp'ın Android platformuna çıkardığı beceri gerektiren yeni oyunu.

Qubes, Ketchapp’ın Android platformuna çıkardığı üst düzey beceri gerektiren oyunlarından biri. Tablet ve telefonumuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda küp şeklinde platform üzerinde düşerek ilerleyen küpü kontrol altına almaya çalışıyoruz.

Oynaması kolay ilerlemesi zor minimal görselli refleks oyunları ile karşımıza çıkan popüler geliştirici Ketchapp’ın imzasını taşıyan Qubes oyununda amacımız aşağı doğru durmadan hızla ilerleyen küpü platform üzerinde tutabildiğimiz kadar tutmak. Küpün kontrolü sağlamak için tek yapmamız gereken ekranın herhangi bir noktasına dokunmak olsa da hazırlanan platformun yapısından ötürü bu çok basit hareketi başarıyla sonuçlandırmak güç oluyor.

Küpün yönünü değiştirmek çok basit ancak platformdaki açık noktalara veya engellere denk getirmemek için ekrana çok iyi odaklanmak ve önceden görüp hızlıca davranmak gerekiyor. Aksi halde küpün yönünü değiştirmek bir fayda sağlamıyor.

Ketchapp’ın her oyununda olduğu gibi hedefimiz yüksek puan. Top küp platformda hareket etmeye başladığında puan kazanmaya başlıyor, yer yer karşımıza çıkan altınları toplayarak puanımızı katlayabiliyoruz. Puanlarla farklı objeler seçmek, arkadaşlarınızla paylaşıp onlara meydan okumak size kalmış bir şey.