Raccoon Pizza Rush

Raccoon Pizza Rush

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kongregate

Raccoon Pizza Rush mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir karşıdan karşıya geçme oyunudur

Raccoon Pizza Rush yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden bir mobil karşıdan kaşıya geçme oyunu olarak tanmlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Raccoon Pizza Rush'da New York şehrinin en büyük pizza dükkanına sahip olmaya çalışıyoruz. Bu iş için de müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmamız, onları memnun ederek yeni müşteriler kazanmamız gerekiyor. Müşteri memnuniyetindeki en önemli etken onlara pizzalarını zamanında ve sıcak olarak ulaştırabilmek. Bunu gerçekleştirebilmek için oyun boyunca zorlu bir mücadele vermekteyiz.

Raccoon Pizza Rush'da temel amacımız yoğun trafiğe sahip caddelerde karşıdan karşıya geçiş yaparak pizzayı müşterimize ulaştırmak. Fakat yoldan yüksek hızda geçen taksiler, polis arabaları ve diğer araçlar işimizi zorlaştırıyor. Karşıya geçeceğimiz anı iyi seçmemiz gerekiyor; yoksa araba altında kalarak eziliyoruz.

Raccoon Pizza Rush'da pizza dağıttıkça para kazanıyor, dükkanımızı büyütebiliyor, yeni pizza dağıtım kahramanlarının kilidini açabiliyoruz.