Radiation City

Radiation City

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 127
  • DOSYA BOYUTU 2549.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Atypical Games

Zombilerin arasında büyük bir hayatta kalma macerasının sizi beklediği Radiation City dünyasına hoş geldiniz!

Radiation City, 80'li yıllarda Çernobil nükleer felaketinden terk edilen Ukrayna'nın Pripyat kentinde geçiyor. Uçağınızın düştüğü bölgede vahşi hayvan saldırılarından ve yol boyunca karşılaştığınız zombilerden kurtulmaya çalışıyorsunuz. Malzemeleri toplayıp hayatta kalmanın yanı sıra, bu canlı kabustan kaçmak için yardım arıyorsunuz. Ayrıca uçağınızın neden düştüğünü de bulmayı çabalıyorsunuz.

Aksiyon ve hayatta kalma oyunlarını seviyor ve çok yüksek boyutlu olmayan bir oyunu bakıyorsanız, Radiation City'yi iOS kullanıcıları için öneriyorum. Oyun hem içerisinde barındırdığı terk edilmiş şehir havasını güzel yansıtıyor, hem de hikayesiyle sizi kendine bağlıyor. Ayrıca uçağınızın düştüğü Pripyat şehrinde tanıdığınız veya hayatta olduğunu bildiğiniz hiçbir insan bulunmuyor. Bulabileceğiniz ve kullanabileceğiniz teçhizat, silah ve araçlarınız sizin en büyük dostunuz oluyor.

Mobil oyun kategorisi için başarılı bir yapım olan Radiation City, pek çok silah ve hayatta kalma ögelerini barındırıyor. Yani zombi ve vahşi hayvanlarla savaşırken aynı zamanda susuzluk ve açlıkla da uğraşıyorsunuz. Oyunda geceleri barınabilecek bir yer bulmak çok zor. Ancak şehri keşfetme isteği de sizi bırakmadığı için, ben şimdiden zombilerin arasında size iyi şanslar diliyorum!