Radiation Island

Radiation Island

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 611
  • DOSYA BOYUTU 746.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Atypical Games

Radiation Island, mobil cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz en iyi açık dünya macera oyunlarından bir tanesi.

Radiation Island, mobil cihazlarımız üzerinde çok sık yaşamadığımız bir deneyim sunuyor ve bizleri devasa bir açık dünya macerasına davet ediyor. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda Philadelphia Deneyi sonrasında paralel evrende hapsolan bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Pek tekin olmayan canlılarla dolu olan bu dünyada bizi birçok tehlike bekliyor.

Oyunun en iyi özelliklerinden bir tanesi de akışın tamamen bizim kontrolümüzde olması. Açık dünyada mücadele ettiğimiz için istediğimiz her şeyi yapmakta özgürüz. Detaylı çevre modellemeleri oyunun gerçekçilik seviyesine olumlu katkıda bulunuyor ve kalite algısını önemli ölçüde artırıyor.

Oyunda karşımıza çıkan zorluklar arasında hava şartları, radyasyon sızıntıları ve ölümcül zombiler bulunuyor. Elbette bu yaratıklara karşı koymak için elimizde farklı silahlar mevcut. Silah derken son teknoloji ürünü bir şeyler beklemeyin. Daha çok ilkel silahlarımız var ve bunları kullanarak düşman öldürmek pek kolay olmuyor.

Gece gündüz döngüsünü de yaşadığımız oyunda her şey olması gerektiği gibi tasarlanmış. Detayların bir araya gelmesiyle kendimizi adeta oyunun içinde hissediyoruz.

Genel olarak son derece başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Radiation Island, bu kategoride bulabileceğiniz en iyi oyunlar arasında.