Rain Sounds

Rain Sounds

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,678
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lee Brimelow

Rain Sounds dinlendirici yağmur seslerini mobil cihazınıza getiren bir uygulamadır

Rain Sounds doğanın en dinlendirici seslerinden olan yağmur seslerini Android cihazlarınıza taşıyan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Uygulama temel olarak dinlendirici, huzur verici yağmur sesini devamlı olarak hoparlörlerinizden veya kulaklığınızdan dışarı vermektedir. Bu sayede günün yorgunluğunu atabilir, uyku problemlerinizi çözebilir ve stres atma konusunda kolay bir çözüme ulaşabilirsiniz.

Rain Sounds farklı yağmur seslerini bir uygulama içerisinde toplamaktadır. Farklı senaryoları ifade eden başlıklardan birini seçerek o anki ruhsal durumunuzla uyumlu yağmur seslerinden birini dinleyebilirsiniz. Yıldırımlı bir fırtına, çadıra vuran yağmur, sağnak yağmur, araba camına vuran yağmur, ağaç altındaki yağmur, şemsiye altında yağmur, pencereye vuran yağmur, ormandaki yağmur gibi senaryolar beğeninize sunulmaktadır.

Rain Sounds'un bir diğer kullanışlı özelliği zamanlayıcısı olmasıdır. Böylece çalacak yağmur sesinin ne kadar süre oynatılacağını belirleyebilir, uykuya geçiş sürenize göre otomatik olarak sonlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Yüksek kaliteli yağmur seslerini kullanıcılara sunan uygulamanın çalışmak için hiçbir kullanıcı izni istememesi ve reklamsız olması uygulamanın en güzel yönlerindendir.