Raven

Raven

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 86
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Okimika Games

Raven oldukça eğlenceli bir mobil oyundur

Raven yüksek kalite grafikleri ve eğlenceli oynanışı ile öne çıkan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kuş uçurma oyunudur.

Raven'de gökyüzüne açılarak geniş bir dünya üzerinde süzülen bir kuzgunu yönetiyoruz. Oyundaki temel amacımız kuzgunumuzun yemek bulmasını ve en uzun süre hayatta kalmasını sağlayarak en yüksek puanı toplamak. Oyunda serbest bir şekilde gökyüzünde süzülebiliyoruz ve gideceğimiz yönü kendimiz belirleyebiliyoruz.

Raven'de inanılmaz kaliteye sahip grafikler bizleri bekliyor. Oyun dünyasındaki renkler oldukça canlı, güneş yansımaları ve ışıklandırmalar göz alıyor ve su üzerindeki yansımalar büyüleyici kalitede. Sadece bu güzel dünyayı gezebilmek bile oyunculara eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Raven oynanış olarak da rahatlatıcı ve eğlenceli bir oyun. Oyunda kuzgunumuzun sağlığı giderek düşmekte. Sağlığımız sıfır olmadan yiyecek meyveler, küçük kemirgenler bulmalı ve su içmeliyiz. Yolculuğumuz sırasında bizden büyük hayvanlarla çarpışmamız, zehirli mantarlar yememiz sağlığımızı azaltmaktadır. Bu nedenle dikkatli bir şekilde kuzgunumuzu yönetmeliyiz. Ayrıca keşfedeceğimiz kılıçlar ve hazineler, atın üzerindeki hırsızdan toplayacağımız altınlar kazandığımız puanı arttırmakta.

Hareket sensörü yardımıyla oynana Raven oldukça eğlenceli ve yüksek kaliteli bir macerayı oyunculara sunuyor.