Re-Volt Classic Free

Re-Volt Classic Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,676
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Big Bit Ltd

Re-Volt Classic Free, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte oynayabileceğiniz en iyi ve en eğlenceli araba yarışı oyunlarından bir tanesidir.

Re-Volt Classic Free, bilgisayarlarımızda oynamaya doyamadığımız, bir zamanların en popüler ve en eğlenceli araba yarışı oyunlarından bir tanesidir. iPhone ve iPad'lerimiz üzerinden oynanabilmesi için özel olarak üretilen oyunun mobil versiyonu da neredeyse bilgisayar versiyonu ile aynı.

Birbirinden güzel, renkli ve farklı özelliklere sahip maket arabalardan birini seçerek oynanılan oyunda, şampiyona, normal yarış veya pratik modunda oynayabiliyorsunuz. Girdiğiniz yarışları kazandıkça yeni maket arabalar ve yeni yarış pistlerinin kilidi açılarak eğlenceye devam etmeniz sağlanmaktadır.

Bilgisayar versiyonuna göre araba kontrolünün biraz daha zor olması elbette normal. Fakat yinede mobil cihazlarımız üzerinden Re-volt oynamak gerçekten müthiş.

4 arkadaşa kadar birlikte oynayarak kıyasıya yarışabileceğiniz oyunda, 14 farklı yarış pisti ve 42 farklı maket araba arasından en beğendiğinizi seçerek oyuna hemen başlayabiliyorsunuz.

Oyunun ücretsiz versiyonu olan Re-Volt Classic Free'yi hemen indirerek bir an önce yarışmaya başlayabilirsiniz.