Real Wrestling 3D

Real Wrestling 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 631
  • DOSYA BOYUTU 20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Candy Mobile

Real Wrestling 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Amerikan güreşi oyunudur

Real Wrestling 3D boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmek isterseniz vakit öldürme konusunda size eğlenceli bir çözüm sunabilecek bir mobil Amerikan güreşi oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir güreş oyunu olan Real Wrestling 3D'de oyuncular güreşçilerini seçerek ringe çıkıyorlar ve heyecanlı müsabakalara katılabiliyorlar. Real Wrestling 3D bize 140'dan fazla güreşçi seçeneği sunuyor ve karşılaşmaları kazanarak toplayacağımız parayla bu güreşçilerin görünümlerini tercihlerimize göre değiştirebiliyoruz.

Real Wrestling 3D'de ringe rakibimizle güreşirken onu fırlatabliyor, kilit altına alabiliyor ve çeşitli numaralarla etkisiz hale getirebiliyoruz. Bu işleri gerçekleştirebilmek için ekranın sağındaki sanal tuşlardan faydalanıyoruz. Oyundaki bu tuş sayısının biraz fazla olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle oyuna alışabilmek için biraz vakit harcamanız gerekmekte. Ekranın sağında ise analog kontrol çubuğu yer alıyor ve bu sanal kontrol çubuğuyla kahramanınızı yönlendiriyorsunuz.

Real Wrestling 3D'nin 3 boyutlu oyun motorunun iyi iş çıkardığı söylenebilir.