Record Run

Record Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 257
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Harmonix

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Record Run'da diğer koşu oyunlarında olduğu gibi önümüzdeki engellere çarpmadan en uzağa gitmeye çalışıyoruz.

Record Run Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir koşu oyunudur. Bildiğiniz gibi son dönemlerde koşu oyunları oldukça popüler hale geldi. Aslında bu kategoride pek çok oyun olmasına rağmen sadece birkaç tanesi oyunseverler arasında popüler oldu. Record Run da bu rakipleri geride bırakabilmek için farklı özellikler içeriyor.

Oyunun en dikkat çeken özelliklerinden biri oyunculara favori müziklerini oyun esnasında dinleme şansı sunması. Favori parçalarınızı oyun içerisine aktararak pyun sırasında dinleyebilirsiniz. Oyunda yoldaki plakları toplamaya çalışıyoruz. Elbette bu hiç de kolay olmuyor çünkü çok sayıda engelle karşılaşıyoruz ve bir yandan da plakları toplamaya çalışıyoruz.

Kontroller diğer koşu oyunlarından görmeye alıştığımız gibi. Parmağımızı ekranda hareket ettirerek karakterin yer değiştirmesini sağlıyoruz. Alışılagelen koşu oyunlarından daha farklı bir kamera açısı kullanan Record Run'da kullanılan grafikler çok iç açıcı değil ve uygulama marketlerde daha iyi örnekleri mevcut. Yine de eğlenceli bir oyun deneyimi vaat eden Record Run özellikle koşu oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.