Red Bit Escape

Red Bit Escape

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici redBit games

Red Bit Escape, inanılmaz hızlı olmanız gereken saniyelerin önem kazandığı beceri türünde bir Android oyunu.

Red Bit Escape, hız, sabır ve dikkat üçlüsünü bir arada isteyen oldukça zorlu bir beceri oyunu. Android cihazımıza ücretsiz indirebildiğimiz ve oldukça ufak boyutlu olan oyun reflekslerinizi test etmeniz, geliştirmeniz için oldukça ideal.

Red Bit Escape boş zamanlarda kısa süreliğine açılıp oynanabilecek tarzda bir oyun. Oyun oldukça ufak bir karenin içerisinde geçiyor. Renkli bir kareyi kontrol ediyor ve üzerimize gelen düşman karelerden kaçmaya çalışıyoruz. Onlardan kaçmak ise oldukça zor. Çünkü hem oynadığımız alan çok dar, hem de üzerimize farklı noktalardan geliyor ve sürekli bir hareket içerisindeler.

Görsel olarak hiçbir sunmayan oyun kısa sürede içerisine çekiyor. Kırmızı renkte kare ile nereye kaçacağımızı şaşırdığımız oyun fazla sürmüyor. Sadece birkaç saniyede mavi renkli karelerden birine yakalanıyoruz. Kısacası bu oyunda saniyeler önemli. Saniye demişken, puanınızı arkadaşlarınızla paylaşarak onlara meydan okuyabiliyor ve oyunu oynayanların en yüksek skorlarını görebiliyorsunuz.

Oyunun kontrollerine baktığımızda çok basit olduğunu görüyoruz. Kırmızı renkli kareyi hareket ettirmek, mavi renkli karelerden kaçmak için tek yapmanız gereken karenin üzerine dokunmak ve farklı yönlere kaydırmak.

Çıldırtan basit görünümlü zor oyunları seviyorsanız, harika refleksler isteyen Red Bit Escape oyununu Android cihazınıza indirerek listenize katacağınızdan eminim.