Red Green Blue

Red Green Blue

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Michal Z.

Red Green Blue son derece sade bir yapıya sahip olan, eğlenceli bir refleks oyunudur.

Red Green Blue son zamanlarda karşılaştığımız en sade fakat en dikkat çekici oyunlardan bir tanesi. Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda dairesel bir düzlemde hareket eden kareyi kontrol ediyoruz.

Oyundaki temel amacımız söz konusu bu dairesel düzlemde mümkün olduğu kadar fazla tur atmak. Fakat bu aşamada dikkat etmemiz gereken bir nokta var. Yol aldığımız süre boyunca arkamızda iz bırakıyoruz ve bu ize kesinlikle değmememiz gerekiyor. Değdiğimiz anda oyun sona eriyor ve baştan başlamak zorunda kalıyoruz.

Oyunda grafik naıma sade modellemelere yer verilmiş. Zaten grafik ve oynanış özelliklerindeki bu sadelik oyunu en iyi refleks ve beceri oyunlarından bir tanesi haline getiriyor. Göz yormayan bu görseller oyuna bambaşka bir hava katıyor. Grafiklere ek olarak sunulan dinlendirici bir müzik, oyunun en büyük artıları arasında.

Eğer siz de sade tasarımlı bulmaca oyunlarından keyif alıyorsanız, Red Green Blue’yu mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.