Replay Telecorder for Skype

Replay Telecorder for Skype

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 409
  • DOSYA BOYUTU 3.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Applian Technologies

Replay Telecorder for Skype ile Skype görüşmelerinizi bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

Replay Telecorder for Skype, Skype görüşmelerinizi kayıt altına almanızı sağlayan bir Skype ses ve video kayıt programıdır.

Sevdiklerinizle, yakınlarınız ve akrabalarınızla yaptığınız görüntülü ve sesli görüşmeleri saklamak istediğinizde harici bir program yardımıyla bu görüşmeleri kaydetmek gerekmektedir. Replay Telecorder for Skype ise bu Skype ses kayıt ve Skype video kayıt işlemlerini tek bir tıklamayla yapmanızı sağlar. Kolay kullanımı ile öne çıkan program Skype video kaydetme ve Skype ses kaydetme işlemleri için özel ayarlar da sunmaktadır.

Replay Telecorder for Skype ile sesli ve videolu görüşmeleriniz kaydedilirken hangi tarafın videosunun veya görüntüsünün kaydedileceğini belirleyebilirsiniz. İsterseniz sadece karşı tarafın, isterseniz sadece kendinizin, isterseniz her iki tarafın da görüntü veya sesini kaydedebilirsiniz. Bunun yanında kaydedeceğiniz videoların kalitesini belirleyebilmektesiniz.

Replay Telecorder for Skype kaydedilen ses ve videoları hangi klasörde saklayacağınızı belirlemenize imkan tanır. Böylece boş disk alanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Skype görüşmeleriniz başladığında Replay Telecorder for Skype'ı otomatik kayıt almaya başlayacak şekilde ayarlayabilmektesiniz. Bunun yanında programı Windows ile birlikte başlatmak da mümkündür.