Restaurant Story: School Time

Restaurant Story: School Time

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 624
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TeamLava Games

Restaurant Story: School Time, en iyi restoran işletme oyunları arasında yer alan başarılı bir Android uygulamasıdır.

Restaurant Story: School Time, okul temalı bir restoran işletme oyunudur. Restoran işletme oyunları arasında ilk sıralarda yer alan bu uygulama oldukça eğlenceli.

Oyunda genel olarak dikkat etmeniz gerekenler restoranınızın dekorasyonu ve yaptığınız yemekler. Bu ikisi sayesinde müşterilerinizi etkileyerek daha fazla para kazanabilirsiniz.

Restoranınıza gelen müşterile kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği ve ttlılar yapabiliyorsunuz. Her yemeğin ve tatlının pişme süresi ve kazandırdığı para farklı.

Çevrim içi bir oyun olması nedeniyle oynayabilmek için cihazınızda internet bağlantısının olması gerekiyor. Ayrıca arkadaşlarınızın restoranlarını oyun içindeki listeden takip edebilmeniz mümkün.

İndirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz olan bu uygulamada, oyun içindeki mağazadan alışveriş yaparak restoranınızı daha güzel hale getirebilir, yemeklerinizi daha hızlı pişirebilirsiniz. Ayrıca oyuna her hafta gelen güncellemelerle birlikte sürekli yeni dekorasyon malzemeleri ve yemek tarifleri ekleniyor.

Oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz olarak indirip, oynamanızı tavsiye ederim.