Retro Runners

Retro Runners

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28
  • DOSYA BOYUTU 15.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Marcelo Barce

Retro Runners eğlenceli atmosferi ve orijinal grafikleriyle dikkat çeken bir sonsuz koşu oyunu.

Retro Runners Android cihazlarımız üzerine ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir. Klasik sonsuz koşu oyunları çizgisinde ilerleyen oyun orijinal grafikleriyle öne çıkıyor. Minecraft'ta tasarlanmış gibi görünen bu grafikler oyuna farklı bir boyut kazandırıyor.

Oyunda üç şeritli bir parkurda koşan karakterleri kontrol ediyoruz. Önümüze engeller çıktıkça şerit değiştiriyor ve mümkün olduğunca fazla yol almaya çalışıyoruz.Elbette bu esnada yol üzerinde bulunan puanları toplamak da gerekiyor. Oyunda çok sayıda karakter mevcut. Bu karakterlerin her biri farklı özelliklere sahip. İlk başlarda birkaç tanesi açık fakat bölümleri geçtikçe yenilerini açabiliyoruz.

Küresel skor tabloları hazırlayan oyunda adımızı üstlere taşıyabilmek için çok iyi puanlar elde etmemiz gerekiyor. Bu özelliği kullanarak en yüksek puan alan oyuncuları takip edebilir ve arkadaşlarımızla keyifli vakit geçirebileceğimiz bir rekabet ortamı oluşturabiliriz. Bu tablolarda yer alabilmek için Google+ heabımızla giriş yapmamız gerekiyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Retro Runners koşu oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlar arasında.