Ridiculous Triathlon

Ridiculous Triathlon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CremaGames

Ridiculous Triathlon sürükleyici bir sonsuz koşu oyunudur

Ridiculous Triathlon eğer Subway Surfers tarzı sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Ridiculous Triathlon'da 3 kahramanın hikayesi konu alınıyor. Bu üç kahramanımız bir triatlon yarışmasına katılıyorlar. Fakat bu yarışmayı tek başlarına kazanmaları mümkün değldir; çünkü triatlon sporu oldukça zorlu şartlara sahiptir. Triatlon yapan sporcular yarışmalarda koşmakta, yüzmekte ve bisiklet kullanmaktadır. Bu nedenle bu spor fiziksel dayanıklılığı test etmektedir. İşte bu neden 3 kahramanımız bir araya geliyorlar ve yarışmaya beraber katılma kararı alıyorlar. Biz de onlara bu maceralarında yardımcı oluyoruz.

Ridiculous Triathlon klasik sonsuz koşu oyunlarından farklı oyun yapısıyla dikkat çekiyor. Oyunda kahramanlarımızın 3'ünü de aynı anda kontrol ettiğimiz için reflekslerimizi iyi bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Kahramanlarımız sürekli koşarken onları yönlendiriyoruz ve karşılarına çıkan engelleri aşmalarına yardımcı oluyoruz. Bu iş için sağa veya sola kaçmamız, aşağıya eğitmemiz veya zıplamamız gerekiyor. Oyunda kimi zaman koşuyoruz, kimi zaman suyun altına dalarak yüzüyoruz kimi zaman da pedal çevirebiliyoruz. Karşımıza çıkan bonusları toplayarak geçici güçlendirmeler kazanabilmekteyiz. Bu bonuslar sayesinde oyun daha da heyecanlı hale geliyor.

Ridiculous Triathlon içerisinde oyuncular kahramanların görünüşlerini farklı kişiselleşirme seçeneklerini kullanarak tercihlerine göre değiştirebiliyorlar. Güzel grafiklere sahip olan Ridiculous Triathlon her yaştan oyun severe hitap ediyor.