Riot Isolator

Riot Isolator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 637
  • DOSYA BOYUTU 2.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hendrik Schiffer

Riot Isolator ile bilgisayarınızda bulunan casus yazılımların farkında varabiliyor ve daha güvenli bir ortam sağlayabiliyorsunuz.

Riot Isolator, kişisel bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir gizlilik ve güvenlik aracı olarak dikkatimizi çekiyor. Casus programları önlemek için geliştirilen bu program sayesinden kendinizi daha güvenli hissedebiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz ve çok amaçlı bir yazılım olan Riot Isolator, basit arayüzü ve kullanışlı yapısıyla ön plana çıkıyor. Dört ana seçenek altında yer alan farklı araçlara sahip olan porgram, temelde bilgisayarınızı izleyen bir güvenlik yazılımıdır. Eraser, Toolbox, Unlocker ve Network seçeneklerine sahip olan Riot Isolator, bilgisayarınızdaki dosyaları güvenli bir şekilde silmenize de olanak sağlıyor. Bulunduğunuz ağı da inceleme altına alan bu ufak program, gelebilecek saldırılara karşı önlem alıyor. Keylogger önleme, web kamera açmayı engelleme, kötüye kullanıma karşı gelme, ses koruması ve gerçek zamanlı koruma özellikleriyle kullanıcılarını rahatlatıyor.

Virüs programlarına da takılmayan program oldukça hafif yapısıyla da ön plana çıkıyor. Her bilgisayarda olması gereken bir program olduğunu söyleyebileceğim Riot Isolator, bilgisayarınıza gelebilecek her türlü saldırıya karşı önlem almanıza yardımcı oluyor.

Riot Isolator programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.