Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 6,163
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SQUARE ENIX

Rise of the Tomb Raider bilgisayarlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon - hayatta kalma oyunudur

Rise of the Tomb Raider 2016'nın en heyecanla beklenen oyunları arasında yer alan TPS dinamiklerine sahip bir aksiyon oyunu.

Tomb Raider serisinin kahramanı olan Lara Croft'un geçmişine yolculuk ederek maceraya atıldığımız Rise of the Tomb Raider'da bizi etrafa mermi yağdırıp düşmanlarımızla savaştığımız yüzeysel bir aksiyon oyunundan ziyade zorlu bir hayatta kalma mücadelesi, sinematik bir anlatım ve sürükleyici bir hikaye bekliyor. Rise of the Tomb Raider'ın hikayesi Lara Croft'un ilk mezar yağmalama tecrübesini konu almakta. Babasının mirasını9 devralan Lara Croft, kayıp bir peygamber mezarını bulmaya ve bu gizli kalmış kadim harabeyi araştırarak ölümsüzlüğün sırrını çözmeye çalışıyor. Biz de ona bu heyecan dolu macerasında eşlik ediyoruz ve adrenalin dolu bir oyun tecrübesine başlıyoruz.

Rise of the Tomb Raider, bir önceki Tomb Raider oyununda olduğu gibi hayatta kalma temeli üzerine yapılandırılıyor. Oyunda düşmanlarımızla baş edebilmek için kendi silahlarımızı yapıyor, geliştiriyor ve düşmanlara karşı kullanabiliyoruz. Oyunda bir görevi farklı yolları izleyerek tamamlamamız mümkün. Dilersek gizlice düşmanlarımıza yaklaşıp onları avlayabilir, dilersek ateşli silahlarımızı ve nişan alma yeteneğimizi kullanarak problemleri çözebiliriz.

Rise of the Tomb Raider'da mekan tasarımlarına büyük önem gösterilmiş. Oyun boyunca sanatsal sahnelere tanık olabiliyoruz. Işık efektleri ve gölgeler çok iyi bir şekilde kullanılırken karakter modellemeleri de oldukça detaylı. Görsel olarak tatmin edici bir kalite sunan Rise of the Tomb Raider RPG elementleriyle zenginleştirilmiş oynanışıyla uzun süren bir oyun süresi sunmakta.