Rival Stars Horse Racing APK

Rival Stars Horse Racing APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 161
  • DOSYA BOYUTU 82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PikPok

Rival Stars Horse Racing APK at yarış oyunları arasında en kapsamlısı. Android için at yarışı oyunu arayanlara tavsiye edilir.

Rival Stars Horse Racing, Android özelinde değil, mobil platformdaki en kaliteli grafiklere ve oynanışa sahip at yarışı oyunu. Dünyanın her yerinden efsanevi pistlerde yarışlara katılmak dışında sadece görünümleri değil, özelliklerinden soyağacı geçmişi ve istatistiklerine her şeyleri farklı olan atların bakımlarını yapıyor, yetiştirip satıyor ve yeni atlar satın alıyor, çiftliğinizi geliştiriyor, atları teslim edeceğiniz insanları işe alıyorsunuz.

Android At Yarışı Oyunu

At yarışı olarak geçse de oyunda farklı birçok role bürünüyorsunuz. Kimi zaman hayvan yetiştirici oluyor, kimi zaman atları eğitiyor, kimi zaman bir yarış yöneticisi oluyor, kimi zaman jokeyin yerine geçiyorsunuz… Her şey olabildiğiniz, her şeyden sorumlu olduğunuz bu oyunda büyükbabanızdan kalan mirası en iyi şekilde devam ettirmek için uğraş veriyorsunuz. Çiftliklerin de atların da bakımı sizde. At demişken, atların modellemeleri göz kamaştırıcı ve her at benzersiz.

Yarış:

Hareket yakalama tekniği, sinematik yarışlar ve etkileyici yarış yorumuyla heyecanı ver yoğun enerjiyi hissedin. Eksiksiz at yarışı deneyimini mobil ortama taşıyan özgün ve sürükleyici bir oyun deneyimi yaşayın. Zafer için yarışın veya jokey kiralayın. Foto finiş için yüzünüzü, kaskınızı özelleştirin.

Binme:

Serbest dolaşmada yarış pistinin ötesine geçin ve açık alanları, vahşi ormanları keşfedin. Süreye karşı yarışın ve zamana karşı yarış modunda en iyi süre için yarışın. Çiftlikteki çeşitli engelleri keşfedin ve atlama becerilerinizi geliştirin.

Üreme:

Yeni atları ne zaman satın alacağınıza, yetiştireceğinize ve satacağınıza karar vermek için ahır idarecisinin yardımını alın. Detaylı görünümler, özellikler, soy geçmişleri ve istatistikler içeren her at benzersizdir. Genetik üreme sistemi ile kendi atlarınızı yetiştirin.

Eğitim:

Atlarınızı şampiyonlara dönüştürmek için bir çalıştırıcı kiralayın. Hız, depar enerjisi ve hızlanma dahil atın yeteneklerini geliştirin. Atlarınızı eğitmek yarışmalarda performanslarını artırır.

Yükseltme:

Çiftliğinizi eski ihtişamına kavuşturmak için yarıştan kazandığınızı kullanın. Daha fazla at barındırmak için daha fazla ahırın kilidini açın. Atınızın yeteneklerini artırmak için eğitim tesislerini yükseltin. Pistlere hakim olmanıza yardımcı olacak ödüller için hedefleri tamamlayın.