Rock Mania

Rock Mania

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Candy Mobile

Rock Mania, ritim tabanlı bir Android oyunu olarak öne çıkıyor

Rock Mania, müziğe merakı olanların uzun vakitler boyunca ellerinden düşüremeyecekleri bir arcade oyun olarak öne çıkıyor. Rock müzik türü üzerine yoğunlaşan bu oyunda ritim tabanlı hazırlanan bölümleri kusursuza yakın bir performansla tamamlamamız gerekiyor.

Oyunda farklı oyun modlarına yer verilerek oyunseverlerin heyecanı daima üst seviyelerde tutulmaya çalışılmış. Serbest oyun modunda 30'u aşan sayıda parça bulunuyor. Buna ek olarak idol modunda ise 50'yi aşkın parça yer alıyor. Bu parçaların hepsini ekranda akan notalara ve ritimlere göre çalmamız gerekiyor. Eğer sunulan parçaları yetersiz bulursanız kendi MP3 parçalarınızı da oyuna dahil edebilirsiniz.

Rock Mania'da başarılı olabilmek için ekrana doğru zamanda ve büyük bir hassasiyetle dokunmamız gerekiyor. En ufak bir gecikme veya erken hamle başarısız olmamıza yol açıyor.

Oyunun en çok ohşumuza giden detayları arasında grafikler ve canlı animasyonlar yer alıyor. Ritimlerin akışları ve ekrana dokunduğumuz esnada çıkan efektler gerçekten etkileyici bir şekilde ekrana yansıtılıyor.

Rock müzik çalma keyfini mobil cihazınızda yaşamak istiyorsanız Rock Mania'ya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.