Rocket Car Ball APK

Rocket Car Ball APK

kullanıcı

Rocket Car Ball APK Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir araba futbolu oyunu. Rocket League benzeri oyunlara bakıyorsanız, Rocket Car Ball'u tavsiye ederiz.

Rocket Car Ball APK, PC ve mobilde oynanabilen ücretsiz araba futbolu oyunu Rocket League’e benzerliğiyle dikkat çekiyor. Araba oyunları ile futbol oyunlarını bir araya getirerek süper eğlenceli oynanış sunan Rocket Car Ball’da oyuncular ölüm kalım maçlarına katılıyor.

Rocket Car Ball APK İndir

Rocket League benzeri oyunlar arasında yer alan bu yapım, oyunculara sıradan futbol maçları yerine, arabaları ile futbol maçı yapma imkanı sunuyor. Birbirinden farkı silah modellerinin yer aldığı oyunda, oyuncular araçlarını kişiselleştirebiliyor ve yükseltebiliyor. Oyuncuların amaçlarından söz edecek olursak, topu karşı takımın kalesine götürmektir. Daha doğrusu topu ağlarla buluşturmak.

Grafikleri ile kusursuz bir görünüme sahip olan yapım, ses efektleri ile de oyuncuların beğenisini topluyor. Oyuncular araçlar ile topa şut çekebiliyor ya da nitro ile hızlı paslar verebiliyor. Ölüm kalım maçlarının yer aldığı yapımda, 59’dan fazla araba parçası bulunuyor. Oyuncular bu araba parçaları ile kendi araçlarını diledikleri gibi donatabiliyor ve kullanabiliyor.

Tüm bunlara ek olarak oyun içerisinde 10 farklı silah çeşidi bulunuyor. Oyuncular bu silahları da araçlarına yerleştirerek topun yönünü belirleyebiliyor. Sahada rakiplerinizi bombalayarak havaya uçurabiliyor, buz dalgalarıyla hareketlerini kesebiliyor, belli süreliğine maçın kontrolünü alabiliyorsunuz. Sahaya gömülmek ya da sahaya gömmek, sizin elinizde.

Roket Topu Rocket Car Ball APK Özellikleri

  • Rakiplerinizi sahaya gömmek için roketler, füzeler, şok dalgaları dahil 10’dan fazla ağır silah
  • Çarpıcı 3 boyutlu grafikler ve gerçekçi fizik simülasyonu
  • 4 etkileyici kıyamet ortamı, yüzlerce muhteşem seviye, 3 heyecan verici oyun modu
  • 50’den fazla bireysel yükseltme ve özelliğe sahip düzinelerce yarış arabası

Futbolu hem izlemeyi hem de oynamayı seviyor musunuz? Ya arabaların birbirini hurdaya çevirdiği online oyunları? Roket Topu Rocket Car Ball, ikisini bir araya getiriyor. Mobil platform oyuncularına tamamen ücretsiz sunulan Rocket Car Ball, 10 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor.