Rope Escape

Rope Escape

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 412
  • DOSYA BOYUTU 22.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Deemedya

Rope Escape, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz hızlı tempolu bir ipte sallanma oyunudur.

Rope Escape, Android işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış eğlenceli ve tempolu bir ipte sallanma oyunudur.

Ormanda mancınıkların ve ağaçların arasında sağa sola sallayacağınız halatlarla, adeta bir örümcek adam gibi oradan oraya sallanarak ilerleyebildiğini kadar çok ilerlemeye ve oyun ekranı içerisinde yer alan altınları toplamaya çalışacaksınız.

Topladığınız bu altınlar sayesinde yeni karakterleri açtırabileceğiniz gibi yeni halat modellerini de açtırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan gök taşları, uzay gemileri, zeplinler ve diğer farklı nesnelere tutunarak daha hızlı bir şekilde ilerleyebileceğiniz gibi karşınıza çıkacak güç arttırıcıları toplayarak da salınımınıza hızlı bir şekilde devam etmek tamamen sizin elinizde.

Facebook hesabınız ile oturum açarak kazanmış olduğunuz başarımları ve yapmış olduğunuz yüksek skorları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve dünya üzerinde en yüksek puan yapan kullanıcılar listesinde yer almak için kıyasıya bir mücadele verebilirsiniz.

Sonuç olarak sürükleyici, hızlı ve yoğun tempolu bir ilerleme oyunu arıyorsanız eğlenceli grafikleriyle Rope Escape hoşunuza gidebilecek bir Android oyunu.