Rope Hero APK

Rope Hero APK

kullanıcı

Rope Hero APK Android oyunda bir süper kahramanın yerine geçiyorsunuz. GTA benzeri oyun APK veya Google Play'den ücretsiz indirilebiliyor.

Rope Hero APK, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ücretsiz bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor.

Rope Hero APK İndir

GTA serilerinde görmeye alışkın olduğumuz açık dünya atmosferine sahip olan oyunda, kontrolümüze bir karakter veriliyor ve şehirde istediğimizi yapabilme şansına erişiyoruz. Elbette GTA kadar geniş kapsamlı değil fakat mobil bir oyundan olan beklentiyi fazlasıyla karşılıyor.

Karakteri kontrol edebilmek için ekran üzerinde konumlandırılmış olan butonları kullanıyoruz. Sağdaki butonlar ile aksiyon içeren hareketleri gerçekleştirirken sol taraftaki butonla da yönlendirme hareketini gerçekleştiriyoruz. Oyunda yapabileceklerimizin sınırı epey geniş tutulmuş. İster motosiklet, araba çalıp gezebiliyor istersek de etrafta dolaşanlara sataşabiliyoruz.

APK Rope Hero, kahramanlarla dolu büyük bir şehirde geçen üçüncü şahıs aksiyon oyunu. Oyunun geçtiği yer tehlikeli ve heyecan verici maceralarla dolu.

Kahramanınızla açık üç boyutlu dünyaya dalın ve gangsterlerle savaşın. Modern metropolde hareket etmek zorundasınız. Şehir haritası en başından itibaren açık, bu sayede şehrin her noktasına gidebilirsiniz. Şehirde çok sayıda sırlı ve mini oyun gizli. Kent ormanın keşfedin, sizin için ilginç yerler keşfedin ve orada neler olduğunu öğrenin. Oyunda havalı silahlar, güzel arabalar, gerçekçi fizik ve çok daha fazlası var. Haydutlara savaşmak için kahramanınızın süper güçleri var. Oyun dünyası çeşitli tehlikelerle dolu. Yasadışı faaliyetlerde bulunan sokak çeteleri şehrin sokaklarını sular altında bıraktı. Hırsızlar ve katiller her fırsatta sizi bekliyor. Sokaklarda kolayca soyulabilir veya dövülebilirsiniz. Arka sokaklardaki serserilere dikkat edin!

Kahramanınızın ana görevi bir yeraltı imparatorluğuna sızmak. Suç dünyasının nasıl çalıştığını anlamak için görevleri tamamlamanız gerekiyor. Küçük suçlar ve araba hırsızlığıyla başlayın. Gerekli şeyleri satın almak üzere harcamak için oyun kaynakları kazanın. Şehri saran tüm haydutları ve kötülüğün geri kalanını ortadan kaldırın.

Yoğun aksiyondan sıkıldıysanız, istediğiniz zaman iyi bir müzik eşliğinde arabanızla şehri sakince keşfedebilirsiniz. Oyunda güzel spor arabalar ve geniş bir radyo istasyonu listesi mevcut. İlginç yerlere sürün.

Günlük ödüllerinizi alın. Girin ve her ödüller kazanın, ana ödülü de ücretsiz alın. Oyunda kristalleri günde birkaç kez ücretsiz alarak yenileyebilirsiniz. Tüm başarımları elde edin ve değerli bir ödülün kilidini açın.

Karakterinizi özelleştirin, kahramanınızı oyunun sunduğu en iyi şeylerle donatın. Oyun mağazasında kahramanınız için çeşitli görünümler bulabilirsiniz. Her görünümün kendi güçlendirme seti var.

Oyun, iyileştirilmiş ışıklandırma ve görsel efektlerle ilgi çekici üç boyutlu grafiklere sahip. Tüm bunlar iyi bir optimizasyonla birlikte hem zayıf hem de güçlü bir Android cihazda oyunun keyfini çıkarmanıza izin veriyor.

Bir şehir efsanesi olun. Şehir sizi bekliyor. Süper kahraman olmanın tüm avantajlarını kullanın.