Roswell Fighter Reloaded

Roswell Fighter Reloaded

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 119
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ganymede Sp. z o.o.

Roswell Fighter Reloaded başarılı bir uçak savaşı oyunudur

Roswell Fighter Reloaded, iOS işletim sistemine sahip iPhone veya iPad'inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir uçak savaşı oyunudur.

Atari oyunlarının klasik havasını taşıyan retro tarzda bir uçak oyunu olan Roswell Fighter Reloaded'de dünyayı istila etmeye gelen uzaylılarla çarpışıyoruz. Oyunda tonlarca uzaylı ve aksiyon ve heyecan dolu dakikalar bizleri bekliyor. Oyundaki temel amacımız düşmanlarımızın hepsini yok etmeye çalışırken üzerimize gelen mermilerden kaçmak ve görevleri tamamlamak.

Roswell Fighter Reloaded oldukça kolay bir oynanışa sahip. Uçağımızı yönetmek ve ateş etmek için ekrana dokunmamız yeterli. Zorda kaldığımız anlarda ekranın sol alt köşesindeki bomba işaretine dokunarak ekrandaki tüm düşmanları temizleyebiliyoruz. Oyunda bölüm sonlarında kuvvetli düşmanlarla karşılaşıyoruz ve heyecan dolu savaşlara imzamızı atıyoruz.

Roswell Fighter Reloaded'de öldürdüğümüz düşmanlardan düşen bonusları toplayarak ateş gücümüzü geliştirebiliyoruz. Bunun yanında yine bonuslar aracılığıyla yanımıza yardımcı uçaklar gelebiliyor. Oyunun grafikleri klasik 2 boyutlu görünümü kaliteli 3 boyutlu efektlerle birleştirmekte ve görsel olarak oyuncuları tatmin etmekte.

Roswell Fighter Reloaded'deki 8 bit müzikler oyunun retro havasını tamamlıyor.