Rules!

Rules!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • DOSYA BOYUTU 19.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TheCodingMonkeys

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bulmaca oyunudur.

Rules! iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz değişik, orijinal ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Markette de editörün seçtiklerinin arasında bulunan oyun canlı renkleri, eğlenceli grafikleri ile de dikkat çekiyor.

Oyun bir nevi hafıza güçlendirme oyunu diyebiliriz. Amacınız karelere 10'dan 1'e kadar azalacak şekilde tıklamak. Ekranda 16 adet kare bulunuyor ve hepsi sadece 1'den 10'a kadar rakamlar içeriyor. Fakat bu düşündüğünüz kadar kolay değil ve ilerledikçe de zorlaşıyor.

Örneğin ikinci levelde yeşil renkli karelere tıklamanız gerekiyor. Yani önce yeşil renktekilere sonra numara sırasına göre tıklıyorsunuz. Üçüncü levelde önce tek sayı olanlara, sonra yeşil olanlara, kalanlara da yine numara sırasına göre tıklıyorsunuz. Böylece oyun devam ediyor.

Amacınız ise süreniz bitmeden tamamlayabildiğiniz kadar çok level tamamlamak. 20 saniye ile başladığınız oyunda her leveli tamamladıktan sonra ek süre kazanıyorsunuz. Kısaca bir öncekini hatırlayıp uygulama oyunu diyebiliriz.

Sürükleyici ve hayli eğlenceli olan bu oyunu, bulmaca seven herkese ve hafızasını güçlendirmek isteyenlere tavsiye ederim.