Run Sausage Run

Run Sausage Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 110
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crazy Labs

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Run Sausage Run mobil oyunu, canını kurtarmak için koşarak kaçan bir sosis olarak oynayacağınız keyifli bir macera oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Run Sausage Run mobil oyunu tehlikelerle dolu bir platform üzerinde özgürlüğü için koşan sevimli bir sosisi canlandıracağınız keyifli ve neşeli bir macera oyunudur.

Run Sausage Run mobil oyunu sizin oynayışınıza bağlı olarak bir sosisin rüyası ya da kabusu olacak. Hot – dog olmaktan kurtulan ve tezgah üzerindeki tehlikelerden kaçarak sosisi kaçırabildiğiniz kadar uzağa kaçırın. Sosisi dilimlenmekten veya kızarmaktan kurtarın. Oldukça hızlı ilerleyen oyunda parmaklarınızı çok hızlı hareket ettirmelisiniz.

Sosisin renk tonunu ve tat durumunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Kişiselleştirdiğiniz karakteriniz sizin seçimine göre tatlı ya da acı olabilecek. Oyun boyunca topladığınız altınlarla en iyi güçlendirmelere sahip olun. Kendinizi sürükleyici bir koşuşturmanın içinde bulacağınız Run Sausage Run mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.