Run Sheldon

Run Sheldon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 248
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bee Square

Run Sheldon, Android cihazlarınız ile birlikte mükemmel ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz heyecanlı bir koşu oyunudur.

Run Sheldon, Android tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz koşu oyunlarından biri. Yenilenen ve geliştirilen oyun, pek çok oyun severin bir numaralı oyunu durumunda.

Müthiş ve eğlenceli grafikleri ile dikkat çeken Run Sheldon oyununda, çıkacağınız macerada yönlendireceğiniz sevimli kahraman Sheldon'ın kontrolü oldukça basit. Parmağınız ile ekrana dokunarak ve sürükleyerek neredeyse tüm hareketleri yapabiliyorsunuz.

Oyundaki amacınız Sheldon ile tavşanlara yakalanmadan en uzun mesafeyi koşmak. Tabi koşarken yol üstünde bulunan altınları da toplamalısınız. Yol boyunca önünüze çıkan engelleri zıplayarak veya uçarak atlatabilirsiniz. Önünüze direk olarak veya çukurdan çıkan tavşanların üstlerine zıplayarak ekranın üst kısmında bulunan enerji çubuğunuzu doldurup turbo modunda koşabilirsiniz.

Turbo modundan ayrı olarak pek çok süper güç sayesinde kendinize avantaj sağlayabiliyorsunuz. Bu süper güçleri ister topladığınız altınlar ile oyundan önce alabilir yada oyundayken yolda karşınıza çıkanları toplayabilirsiniz.

Sevimli Sheldon ile çıkacağınız yolculukta, heyecanlı ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Oynadıkça bağımlı olacağınız oyunda isterseniz arkadaşlarınız ile kıyasıya bir yarışa girebilirsiniz. Game center desteği sayesinde oyuncuların puanları listelenmektedir. Bu listede üst sıralarda yer almak için yüksek puanlar elde etmelisiniz. Ayrıca aldığınız yüksek puanları arkadaşlarınız ile Facebook hesabınız üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Birbirinden güzel giyim ve aksesuarları topladığınız altınlar ile alarak sevimki kahraman Sheldon'a bambaşka bir görünüm kazandırarak oyunu daha eğlenceli hale getirebilmek mümkün.

Android cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Run Sheldon oyununa kesinlike bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek, nasıl oynandığına dair daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.