Running With Santa: Xmas Run

Running With Santa: Xmas Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 138
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zariba

Running With Santa: Xmas Run Android tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir sonsuz koşu oyunudur.

Running With Santa: Xmas Run sonsuz koşu oyunlarından hoşlanan herkesin sevebileceği türden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda başarılı olabilmek için son derece hızlı hareket etmemiz gerekiyor.

Oyunda birçok sonsuz koşu oyununun aksine eğlenceli ve ilginç bir hikaye teması kullanılmış. Kuzey Kutbu köyünde kızağıyla ilerlerken düşen ve hediyeleri dört bir yana dağılan Noel Baba’ya yardım etmemiz gerekiyor. Hediyeleri toplamak hiç de kolay değil çünkü hediyeler ve aramızda çeşitli engeller bulunmakta. Şanslıyız ki toplayacağımız bazı güçlendirme ve bonuslar sayesinde söz konusu bu engelleri rahatlıkla aşabiliyoruz.

Tahmin ettiğiniz gibi oyundan alacağımız en yüksek skor topladığımız hediye sayısı ve gittiğimiz uzaklığın toplamından oluşmakta. Üç boyutlu grafiklerle ve bu grafiklerle uyum içerisinde çalışan ses efektleriyle zenginleştirilmiş oyunda seçebileceğiniz farklı karakterler mevcut. Bu da demek oluyor ki Noel Baba haricinde de seçebileceğiniz karakterler mevcut.

Sonsuz koşu oyunları oynamaktan keyif alan herkese tavsiye ettiğim bu oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek için hemen indir butonuna tıklayın!