Runtastic Heart Rate

Runtastic Heart Rate

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,408
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Runtastic

Android cihazlar için kalp atışı ölçüm uygulamasıdır.

Runtastic Heart Rate, kalp atışlarınızı ölçmek için kullanabileceğiniz, basit ama akıllı ve faydalı bir uygulamadır. Koşucular ve sporcular için uygulamalar geliştiren Runtastic tarafından üretilen bu uygulama ile sadece egzersizleriniz esnasında değil, her zaman kalp atışlarınızı ölçebilir, bir anormallik durumunda anında müdahale şansına sahip olabilirsiniz.

Uygulamanın çalışma prensibi basit olduğu kadar akıılıca da. Akıllı cihazınızın kamera sensörüne parmağınızı hafifçe koyuyorsunuz, başla diyorsunuz ve kısa bir süre içerisinde size o anki kalp atış hızınızı sunuyor. Profesyonel bir ölçüm aleti olmasa da bir çok durumda iş görebilecek bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda günde yalnızca 3 kere ölçüm yapmanıza izin veriliyor. Eğer daha fazla kullanmak istiyorsanız belli bir ücret ödeyip Pro versiyonuna yükseltmeniz gerekiyor. Koşucular ve sporcular için kullanışlı olabilecek bir uygulama olan Runtastic Heart Rate ile daha sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Kalp atış ölçümlerinizi grafikler ve istatistikler olarak görüntüleyebilirsiniz. Dinlenme, maksimum, cardio egzersizi öncesi veya sonrası olmak üzere çeşitli ölçüm biçimlerini seçebilirsiniz. Ölçümlerinizi websitesinde saklayabilir, sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz.
Kısacası, eğer sık sık spor yapıyor ve kalp atışlarınızı ölçmek için basit bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.