Runtastic Libra

Runtastic Libra

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Runtastic

Runtastic Libra, Android cihazlarınız ile kilo kontrolü yapmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir sağlık uygulaması.

Runtastic Libra, kilo kontrol ve takibini mobil cihazları üzerinden gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için Runstastic tarafından geliştirilen bir kilo takibi uygulaması.

Eğer ideal kilonuzda değilseniz, bu uygulamayı kullanarak sağlıklı ve doğru yöntemler ile ideal kilonuza erişebiliyorsunuz. Elbette uygulama size direkt olarak kilo verdirmiyor. Fakat sunmuş olduğu bilgiler ve yöntemler ile rahat bir şekilde ideal kilonuza ulaşmanızda yardımcı oluyor.

Sağlık ve spor uygulamaları kategorisinde sahip olduğu popüler uygulamalar ile meşhur olan Runtastic'in en yeni uygulaması Libra, kilo takibi ve kontrol konusunda kullanabileceğiniz en iyi uygulamlardan bir tanesi.

Kilonuz ile birlikte vücunuzun yağ ve kas oranlarını da gösteren uygulama, sağlıklı yöntemler ile hayalinizdeki vücuda kavuşmak için kullanabileceğiniz güzel bir uygulama diyebilirim. Pek çok avantajı ve yararı olan Runtastic Libra'ya kilo değerinizi girdikten sonra ölçümleriniz Runstastic hesabınız ile entegre ediliyor ve diğer Runtastic uygulamalarını kullanıyor iseniz gerekli eşlemeler gerçekleştiriliyor.

Oldukça detaylı bir uygulama olan Runtastic Libra, kilo kaybetmek isteyen, yağlarını eritmek isteyen yada kas ağırlığını arttırmak isteyenler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Uygulamanın Özellikleri:

  • Kilo, yağ oranı, kemik ağırlığı, kas ağırlığı ve su oranı gibi bilgileri görüntüleme
  • Günlük almanız gereken kalori miktarı hesabı
  • Hedef belirleme
  • Kablosuz veri transferi
  • Önemli vücut bilgilerinizi öğrenme

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama kilo kaybetmenize yardımcı olacağı gibi pek çok gerekli bilgiyi de öğrenmenizi sağlıyor. Böylece sağlıklı yaşam hakkında bilmediğiniz pek çok gerçeği de öğrenerek çevrenizdeki kişiler ile paylaşabiliyorsunuz. Avrupa'da bir süredir oldukça popüler olan bu uygulamalar, son zamanlarda ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Kilo kaybederek ideal vücudunuza kavuşmak istiyorsanız Runtastic Libra'yı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.