SafeInCloud

SafeInCloud

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Andrey Shcherbakov

SafeInCloud, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz parmak izi destekli parola yöneticisi.

SafeInCloud, çevrimiçi hesaplarınız için güvenli olması açısından fazlasıyla karmaşık koyuyor sonra da unutuyorsanız kullanabileceğiniz parola yöneticilerinden biri.

Tüm sosyal ağ hesaplarınız, e-posta hesaplarınız, alışveriş sitelerinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifreleri kısacası sıklıkla kullandığınız tüm uygulamaların oturum açma bilgilerini SafeInCloud’a kaydedebiliyorsunuz. Kaydettiğiniz bilgiler 256 bit gelişmiş şifreleme metodu ile şifreleniyor. Ayrıca parmak izi sensörüne sahip Samsung telefonunuz varsa tek şifreyi de hatırlamak zorunda değilsiniz; parmağınızı okutarak tüm hesaplarınızın şifrelerine hızlıca ulaşma şansına sahipsiniz.

Abonelik gerektirmeyen, sadece bir kere satın alım yapıp tüm Android cihazlarınızda ek ücret ödemeden kullanabileceğiniz parola yöneticisinin beğendiğim özelliklerin birisi de hesaplarınız için kullandığınız parolaların ne kadar güçlü olduğunu analiz etmesi. Parolalarınız kolaylıkla tahmin edilebilir düzeyde ise bunu görebiliyor ve parola oluşturucudan da destek alarak hesaplarınızın güvenliğini artırabiliyorsunuz.