Sakın Basma

Sakın Basma

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 290
  • DOSYA BOYUTU 5.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TGW Games

Sakın Basma basit ve eğlenceli bir beceri oyunudur

Sakın Basma oldukça basit bir oyun mantığına sahip olan ve kısa süre içerisinde bağımlılık yapan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Sakın Basma reflekslerinizi bir hayli zorlu bir teste sokuyor. Sakın Basma'da temel amacımız ekrandaki mavi duşa basarak puan yakalamak, kırmızı tuşa basmaktan kaçınarak oyunun sonlanmasını engellemek. Oyunda ekrandaki tuşun rengi rastgele aralıklarla değişiyor. Kimi zaman kırmızı olan tuş kimi zaman mavi olabilmekte. Üstelik bir anda değişen tuş rengi bazen bir süre bekledikten sonra değişiyor. Bu nedenle bir sonraki hamlemizi tahmin edemiyoruz. Doğaçlama bir şekilde ilerlediğimiz oyunda ne kadar çok mavi tuşa dokunursak o kadar yüksek puan kazanıyoruz.

Sakın Basma'da 3 cana sahibiz. Her kırmızı SAKIN BASMA" tuşuna dokunduğumuzda bir canınız gidiyor. Mavi "ŞİMDİ BAS" tuşuna dokunduğunuzda ise puan kazanıyorsunuz. Sakın Basma önceden yaptığınız skorları kaydediyor. Dilerseniz Google Play Oyunlar'a bağlantı yaparak arkadaşlarınızın yüksek puanlarına da göz atabiliyorsunuz.

Sakın Basma çok basit bir mantığa sahip olsa da kendini oynatmayı başarabilen bir oyun. Uygulamanın eski Android cihazlarda bile rahatça çalışabilmesi eğer bu tür bir mobil cihaza sahipseniz hoşunuza gidebilir.