SCARLET NEXUS

SCARLET NEXUS

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

Bandai Namco'nun aksiyon rpg oyunu SCARLET NEXUS, Steam'de!

SCARLET NEXUS, üçüncü şahıs kamera açısından oynanış sunan aksiyon rol yapma oyunu. Her biri psikokinezi konusunda yetenekli ve savaşmak için nedenleri olan seçkin psionikler Yuito ve Kasane’nin yerine geçiyorsunuz. Teknoloji ve psişik yetenekler arasında kalmış Brain Punk geleceğinin tüm gizemlerini çözmek için her ikisinin de hikayesini tamamlamalısınız. Bandai Namco Studios tarafından geliştirilen aksiyon rpg Scarlet Nexus Steam’de!

SCARLET NEXUS İndir

Çok uzak bir gelecekte, insan beyninde insanlara ek duyusal güçler veren ve bildiğimiz dünyayı değiştirecek bir psionik hormon keşfedildi. İnsanlık bu yeni çağa girerken diğerleri olarak bilinen mutantlar, insan beynine aç bir şekilde gökten inmeye başladı. Bilindik saldırı yöntemlerine son derece dayanıklı, ezici tehdide karşı savaşmak ve insanlığı korumak için aşırı önlemler alınması gerekiyordu. Psiyonik olarak bilinen güçlü altıncı his yetenekleri olanlar, yukarıdan gelen saldırılara karşı savaşmak için tek şanstı. Bu zamanda psioniklerin yetenekleri keşfedildi ve insanlığın son savunma hattı olan Diğer Bastırma Gücüne alındılar.

İkili hikaye içeren maceranıza prestijli bir siyasi aileden gelen enerjik bir asker olan Yuito Sumeragi veya gücü, becerisi Diğer Bastırma Gücü arasında büyük bir ün kazanmış gizemli izci Kasane Randall ile başlayın. Farklı deneyimleri iç içe geçiren hikayesiyle Scarlet Nexus’ta teknoloji ve psişik yetenekler arasında kalmış Brain Punk geleceğinin gizemlerini çözeceksiniz.

  • Kinetik Psişik Savaş - Psiko-kinetik yetenekleri kullandığınızda çevrenizdeki dünya en büyük silahınız olacak. Saldırı kombolarınızı oluşturmak ve düşmanlarınızı yerle bir etmek için etrafınızdakileri kırın, parçalayın, fırlatın.
  • Diğerlerini Yok Edin - Gökten inen, bilindik saldırı yöntemlerine ve savunmalarına karşı oldukça dirençli dengesi mutantlar. Mutantlar, canlı organizmaların beyinlerini arıyorlar.
  • Brain Punk Geleceğini Keşfedin - Klasik anime ve batı bilim kurgudan ilham alan fütürist bir Japon tabiatını keşfedin ve koruyun.
  • İkili Hikaye Deneyimi - İkonik Tales of Vesperia’nın arkasındaki beyinler tarafından hazırlanmış karmaşık bir bağ, cesaret ve kahramanlık hikayesine dalın.