Scrap Tank

Scrap Tank

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 279
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gamistry

Scrap Tank, sahip olduğunuz güçlü tank ile rakiplerinize korku salarak onları yok etmeye çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir tank savaşı oyunudur.

Scrap Tank, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en heyecanlı ve aksiyon dolu savaş oyunlarından bir tanesidir.

Yüksel teknolojiye sahip silahlar arasından en sevdiklerinizi alarak tankınıza takabilir ve bu sayede rakiplerinizi kolayca yok edebilirsiniz. Alev silahından lazerli silaha kadar bir çok farklı silah seçeneği mevcut.

Gök yüzünden akın akın size saldıran tüm düşman uçaklarını yok etmeniz gerekmektedir. Yok ettiğiniz düşmanlarınızın hurdalarını toplayarak para kazanabiliyorsunuz. Bu parayı ise tankınızı güçlendirmek için kullanmanız gerekiyor.

Son derece kolay kontollere sahip olan Scrab Tank oyununda ekranın sağ ve sol altlarında bulunan tuşları kullanarak rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunun grafikleri de oldukça etkileyici ve kaliteli. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunu heen Android cihazlarınıza indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.