Screencast-O-Matic

Screencast-O-Matic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,258
  • DOSYA BOYUTU 27.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Screencast-O-Matic

Screencast-O-Matic, Windows, Mac ve Linux işletim sistemleri üzerinde ekran görüntüsü almanızı sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Screencast-O-Matic, ekran görüntüsü kaydedebilmenizi sağlayan pratik bir araçtır. Program Java ile hazırlandığı için platform farkı olmadan Windows, Mac ve Linux işletim sistemleri üzerinde ekran görüntüsü kaydedebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan programı kullanabilmeniz için herhangi bir kayıt işlemi gerekmiyor. Fakat kaydettiğiniz videoları programın kendi sitesi üzerinden paylaşmak isterseniz kayıt olmanız gerekmektedir. Program ile kaydedeceğiniz videoların formatı MP4, AVI ve FLV'dir. 15 dakikalık videolarınızı ücretsiz olarak web sitelerine ve bloglara embed olarak ekleyebilir veya YouTube'a yükleyebilirsiniz. Ayrıca programın ücretsiz versiyonunu kullanan kullanıcıların hazırladığı videolar üzerinde filigran bulunmaktadır.

Hazırladığınız videolar için herhangi bir zaman kısıtlaması veya üzerlerinde filigran olmamasını istiyorsanız programın pro versiyonunu yıllık 12 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

15 dakika altındaki ekran görüntüsü kayıtlarınız için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Screencast-O-Matic programını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.