Sea Harrier Flight Simulator

Sea Harrier Flight Simulator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 95
  • DOSYA BOYUTU 27.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TeaPOT Games

Sea Harrier Flight Simulator gerçekçi bir uçuş simülasyonudur

Sea Harrier Flight Simulator oyunculara özel bir savaş uçağını kontrol edebilme imkanı veren bir uçak simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak simülatörü olan Sea Harrier Flight Simulator'da bize VTOL adı verilen, bir helikopter gibi dikey kalkış ve iniş yapabilen savaş uçaklarını kullanabilme fırsatı veriliyor. İlk olarak 1969 yılında İngiliz mühendisler tarafından geliştirilen bu uçaklar Soğuk Savaş sırasındaki nükleer tehditler göz önüne alınarak tasarlanmış savaş uçakları. Olası bir nükleer saldırı sonrası kullanılamaz hale gelecek havaalanları yerine herhangi bir yüzeye iniş yapabilecek olan bu uçaklar sahip oldukları esnek yapı nedeniyle birçok farklı rol üstlenebiliyorlar. VTOL uçaklar yakın hava desteği, deniz üzerindeki hava savunması ve keşif görevlerinde kullanılabilirken biz de oyun içerisinde bu tür görevlere katılıyoruz.

Sea Harrier Flight Simulator'un basit kontrollere sahip bir aksiyon oyunu olmadığını belirtmekte fayda var. Sea Harrier Flight Simulator'da fizik motoru gibi uçak kontrolleri de gerçeğe yakın bir şekilde tasarlanmış. Uçağımızı kontrol etmek için frenler, iniş takımları, roketler, motor gücü, dikey kalkış ve iniş sistemi gibi farklı öğeleri aynı anda idare etmemiz gerekiyor. Oyun boyunca uçak gemileri veya küçük alanlar üzerinden kalkış yaparak görevlere çıkıyoruz ve açık dünyada dolaşarak bu görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Sea Harrier Flight Simulator'un grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Eğer gerçekçi uçak savaşı oyunlarını seviyorsanız Sea Harrier Flight Simulator hoşunuza gidecektir.