Sessiz Sinema Oyunu

Sessiz Sinema Oyunu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 946
  • DOSYA BOYUTU 12.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Emin Budak

Sessiz Sinema Oyunu, hepinizin mutlaka en az bir kere oynamış olduğunu düşündüğüm ve arkadaş grupları arasında oynanan en popüler oyunlardan biri olan oyunun iOS versiyonudur.

Eski ve popüler oyunlardan birinin mobil platforma taşınmadığı bir gün neredeyse kalmadı. Şimdi de sessiz sinema oyununu iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz oyun geliştirildi ve rtık çok daha rahat ve eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Birden fazla kişiden oluşan takımların karşılaştığı oyunda popüler filmlerden birini seçerek takım arkadaşlarınıza anlatmaya çalışıyorsunuz. Tabi bunu tamamen sessiz olarka sadece işaretler ile yapıyorsunuz. Zaman zaman çok kolay olabilen fkat bazen de sinirden çıldırtacak kadar zor olan oyun, arkadaşlarınız ile toplandığınızda oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlar arasında yer alıyor diyebilirim. Özellikle film izlemeyi seven arkadaşlara sahipseniz bu oyundan alacağınız keyif çok daha artıyor.

Oyunda anlatacağınız film uygulama tarafından seçilir. Uygulamanın içerisinde 2000 Yerli ve 2500 Yabancı film bulunuyor. Toplamda 4500 film veritabanına sahip olan oyunda aynı filmleri sürekli olarak anlatmaz zorunda kalmazsınız ve bu syaede oyunu oynarken hiç bir zaman sıkılmazsınız.

Uygulamanın güzel özelliklerinden bir tanesi ise tahmin edilecek olan filmin IMDB puanlarını ve yapım yılını görebiliyor olmanız. Böylelikle kendi film bilginizi de arttırarak izleyebileceğiniz yeni filmler keşfedebilirsiniz.

Oyuna başlamadan önce ilk olarak takımları belirlemeli ve daha sonra takım içerisinden anlatıcı seçilir. Anlatıcının anlattığı film tahmini doğru yapılırsa uygulama ekranı üzerinden doğru tuşuna basılır. Aksi durumda yanlı butonuna basmalısınız. Ayrıca her takımın 10 kere pas deme hakkı bulunuyor.

Farklı ve yeni bir heyecan sunan Sessiz Sinema Oyunu'nu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek arkadaşlarınız yada aileniz ile toplandığınızda keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.